לפגישת היכרות חינם

 השאירו פרטים

X

אודות

אלמנט הנדסת סביבה, הוקמה לשם מתן מענה לצורך הגובר של רשויות, תאגידים ומפעלים במציאות המודרנית, להתמודד עם בעיות זיהום קרקעות, מים, פסולת ואוויר.

לנו, באלמנט הנדסת סביבה, הכרות מעמיקה עם טכנולוגיות חדשניות בתחום הסביבה, יחד עם קפדנות וניסיון בפיקוח וניהול פרויקטים סביבתיים מורכבים ומרובי משתתפים. יתרוננו בהענקת פתרון גמיש ומותאם-אישית ללקוח, ממפעל קטן ועד לפרויקטים עירוניים ולאומיים עתירי משאבים.

חרטנו על דיגלנו את האמינות והיושר-המקצועי כערך מוביל, וכדי למנוע ניגוד-אינטרסים אנו לא מוכרים ומייבאים טכנולוגיות. אנו בונים ללקוח את התוכנית היעילה והמתאימה ביותר עבורו, בהתאם לפרמטרים החשובים לו (בקרה על כמות הזיהום ואיכות הטיפול, עלויות ההקמה והתפעול השוטף, צרכי התחזוקה וכו'). שאיפתנו היא להעניק מכלול שלם של יעוץ הכולל גם סיוע בהתנהלות אל מול ספקי הטכנולוגיות וקבלני הביצוע, תיאום עם הרגולטורים השונים, בחינת חלופות וליווי שוטף של הצרכים הסביבתיים במפעל וברשות.

אנו מאמינים כי ללקוח מגיע השירות הטוב ביותר, הכולל זמינות גבוהה ותקשורת ישירה עם המהנדסים, עבודה איכותיות, מחיר הוגן, גמישות ומקצועיות.

מיכאל קופליק

מהנדס מוסמך, בוגר המסלול להנדסת סביבה בטכניון בהצטיינות.

 

התמחה במחקר ופיתוח של טכנולוגיות התפלה והיה חבר בצוות פיתוח למתקני טיפול במי בריכות דגים.

 

שימש כראש תחום סביבה ברשות נחל קישון ובין היתר, פיקח על המפעלים במפרץ חיפה ועל הפרויקט לשיקום קרקעית נחל הקישון.

מור אחימיאר

מהנדסת מוסמכת, בוגרת המסלול להנדסת סביבה בטכניון.

תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים בינ"ל וסביבה – Global Green MBA.

 

בעלת ניסיון בתפעול מתקני טיפול ייחודיים לשפכים תעשייתיים במסגרת חברת "משאבים מתחדשים" (בבתי הזיקוק בחיפה). ניהלה מעבדת אפיון שפכים ועסקה במחקר בתחום החקלאות והקרקע. כמו כן, עסקה ביעוץ, יבוא ומכירת מכונות וטכנולוגיות סביבתיות והתאמתם למפעלים.

בשנים האחרונות מור התמחתה בהקמה של מפעלים וייעוץ החל משלב התכנון ועד התפעול השוטף

טל ראובן

מהנדס כימיה, בוגר מסלול ההתמחות מים וסביבה בבית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב-  שנקר.

 

יועץ סביבתי מנוסה, המתמחה בניהול היבטים סביבתיים בתעשייה ובמוסדות.

בעל ניסיון רב בטיפול בשפכי תעשייה,  חומרים מסוכנים (היתרי רעלים, תיקי מפעל, תיק שטח לכבאות והצלה), מיחזור פסולת וליווי מול הרגולציה.

ד"ר ענת פרץ

בעלת תואר Ph.D במיקרוביולוגיה וביוכימיה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. 

שימשה כמנהלת מחקר ופיתוח של טיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות בחברה מובילה בתחום. בעלת ניסיון במתן יעוץ סביבתי, התמודדות עם דרישות רגולטוריות, ביצוע סקרים סביבתיים, סקרים היסטוריים, סקרי קרקע וגז קרקע, פרשות טכניות לשפכים ויעוץ בנושא שימוש חוזר בקולחין

אוריה בארי

בעל תואר B.sc במדעי הקרקע והמים מהאוניברסיטה העברית.
עבד בעבר בחברה מובילה בתחום הקרקעות והמטמנות כיועץ איכות סביבה, מנהל פרויקטים ודוגם מוסמך לקרקע וגז קרקע. בעל ניסיון בסקרי ביוגז ובעירות תת קרקעיות באתרי הטמנה קטנים וגדולים.
בעל ניסיון בכתיבת מסמכים סביבתיים, סקרי קרקע וגז קרקע ועבודה מול המשרד להגנת הסביבה, עיריות ורשויות מקומיות וגופים ממשלתיים אחרים.

להשארת פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל