ייעוץ סביבתי

ייעוץ סביבתי – במציאות המודרנית ישנה מודעות גוברת לנושאי איכות הסביבה אשר מלווה בהתגברות הדרישות הרגולטוריות, קנסות, היטלים, אגרות, צווים, דרישות סביבתיות שונות וכו'. הדרישות מגיעות לעיתים מגופים רגולטוריים שונים: המשרד להגנת הסביבה, עירייה, מועצה מקומית, תאגיד מים, מכבי אש, משרד הבריאות ולפעמים אף סותרות זו את זו. דרישות סביבתיות יכולות להיות פזורות בין מסמכים שאין בהם נגיעה ישירה לאיכות הסביבה. הן מופיעות בדרישות רישיון העסק, רישיון יצרן, היתרי בנייה וכיו"ב.
פתרון סוגיות סביבתיות אלו דורש ידע מקצועי נרחב והיכרות מעמיקה עם טכנולוגיות חדשניות יחד עם הכרות עם דרישות רגולטוריות קיימות. מנגד מנהלים ונושאי האחריות נדרשים לספק מענה מורכב לסוגיות ולמצוא במידת הצורך את הפתרון המתאים.
אלמנט מסייעת לאתר דרישות אלה, לנהל שיח מקצועי מול הגורמים הרגולטורים ומייעצת ומלווה בניהול שוטף לעמידה בדרישות.

 

ייעוץ סביבתי

ייעוץ סביבתי

תהליך הייעוץ הסביבתי

אנו באלמנט הנדסת סביבה בעלי הידע והניסיון הדרוש, על מנת לסייע ללקוחותינו לפתור את הבעיה הקיימת, בצורה יעילה, חסכונית ומהירה. אנו מתמחים באפיון גורמי הזיהום וניתוח מיטבי של הצרכים – אשר מבטיחים מציאת פתרון הולם, חיסכון בעלויות ביצוע ותחזוקה ועמידה בדרישות הרגולטוריות.

תהליך ייעוץ סביבתי כולל לרוב את השלבים הבאים:
• הגדרת יעדים ואפיון הבעיה יחד עם הלקוח. מה הדרישות הרגולטוריות עמם מתמודד הלקוח? ימה ציפיות הלקוח מתהליך הייעוץ? מה תוכניות הפיתוח של העסק וכיצד הן משפיעות על הבעיה הקיימת?
• סיור בבית העסק או המפעל, מיפוי נקודות תורפה סביבתיות, הכרות עם תהליכי העבודה בעסק
• בניית תוכנית עבודה מותאמת אישית
• יעוץ אסטרטגי
• איסוף חומרים מהלקוח ומגורמים נוספים
• הצגת מגוון פתרונות אפשריים לבעיה, תוך התייחסות ליתרונות וחסרונות של כל אחד
• יעוץ בבחירת הפתרון המתאים ביותר ללקוח.
• המלצה על ספקים, ליווי תהליכי הקמה, ליווי מול הרגולטורים
• מסמך המסכם את תהליך הייעוץ

 

 

לעבוד עם היועצים הסביבתיים של אלמנט

באלמנט הנדסת סביבה, בנינו צוות של יועצים בעלי ידע מקצועי רב וניסיון עשיר במגוון תחומי הסביבה: טיפול בשפכים, היתרים סביבתיים, איכות אוויר, קרקעות מזוהמות, פסולת ומחזור, ניהול פרויקטים סביבתיים ועוד. היועצים והמהנדסים של אלמנט הנדסת סביבה ניחנים ביחסי אנוש מעולים, יעילות, מקצועיות וחשיבה יצירתית. אנו רואים קודם כל את צרכי הלקוח שלנו ומתאימים לו את הפתרונות הנכונים לו. בעבודה משותפת עם הלקוח אנחנו מאפיינים את הבעיה ומוצאים לה את הפתרון הסביבתי והמשתלם ביותר. אם גם אתם מעוניינים לשפר את ההתנהלות הסביבתית של העסק ולעבוד עם היועצים שלנו, צרו עמנו קשר.

073-7314780

 חפשו אותנו גם בפייסבוק  

ייעוץ סביבתי

 

להשארת פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל