ELM - Leading environmental innovation
מנהלים חדשנות סביבתית

מנהלים חדשנות סביבתית

משבר האקלים ואיכות חיים

המודעות לאיכות הסביבה הולכת ועולה ובמקביל גם הדרישות הרגולטוריות בעולם ובישראל לעמידה בתקני איכות הסביבה. ארגונים, חברות, תעשייה ועסקים מחויבים לבחון היטב את ההשפעה הסביבתית שלהם ולהטמיע פתרונות מיטיבים לסביבה שבה אנו חיים.

כתוצאה מכך הארגונים מוצאים את עצמם בבעיה – מצד אחד הם רוצים להיענות לדרישות הרגולטוריות במלואן אבל מנגד, הם לא תמיד יודעים איך לעשות זאת.

תכנון סביבתי מקצה לקצה

כל חברה, כל ארגון, כל יזם, מפעל ורשות זקוקים למי שיעניק להם עזרה למצוא את האיזון בין שיקולי סביבה לבין אילוצים מסחריים ותפעוליים. כמי שמכירים מהשטח את הסוגיה הזאת, הקמנו את החברה במטרה לעזור לכל חברה וארגון לשמור על מה שבנו בעמל רב ובמקביל לשמור על הסביבה שבה פועל הארגון עצמו.

מתקן טיהור שפכים
מהנדס מטפל במערכת תעשייתית

ELM - עובדת בשבילכם, פועלת למען הסביבה שלכם

חברת ELM הוקמה בשנת 2014 ע"י המהנדסים בוגרי הטכניון מור אחימאיר ומיכאל קופליק. החברה הוקמה בתקופה בה פורסמו הדרישות של תאגידי מים וביוב. באותו זמן הענף סבל ממחסור בגורמי מקצוע והמפעלים שיוועו למומחים שידעו לספק פתרונות שיאפשרו עמידה בחוק.

כמומחים בתחום, קיבלנו פניות ממפעלים שביקשו פתרון סביבתי כולל ובסופו של דבר נענינו לאתגר והקמנו את החברה. הבנו שבנוסף לדרישות הרגולטוריות של התאגידים, למפעלים השונים ישנם צרכים נוספים, רחבים בהרבה מאלה שהיה להם מענה מקצועי בישראל.

כיום, ELM היא אחת מחברות הייעוץ הסביבתי הבולטות בישראל עם מגוון לקוחות רחב ואימפקט משמעותי על המשק, על הכלכלה ועל איכות החיים והסביבה של כולנו.

רבים מלקוחותינו הולכים איתנו כברת דרך, של שנים רבות. לקוחות אלה בוחרים בנו שנה אחרי שנה בזכות המקצוענות שלנו והערך המוסף של עבודתנו.

מיטב התאגידים והמפעלים בחרו ELM לניהול איכות הסביבה

אנחנו גאים בכל לקוחותינו, לקוחות מגוונים שמגיעים מכל קצווי הקשת העסקית, הציבורית והחברתית. בין לקוחותינו: מפעלים, תאגידים וארגונים, מתחומים כגון תשתיות, חברות בניה, רשויות, חברות יזמות, רשתות, מפעלים בטחוניים ולאומיים, חוות שרתים ועוד.

רואים את הסביבה בצורה הוליסטית

בעזרת צוות מומחים מובילים בתחומם, ELM מעניקה ללקוחותיה מענה הוליסטי למכלול הבעיות והתהליכים הסביבתיים מבלי להתפשר על מקצועיות ויושרה. ליועצי החברה ניסיון רב בניתוח השפעות סביבתיות, באיפיון גורמי זיהום וניתוח מיטבי של הצרכים המיוחדים של כל לקוח. כל אלה מבטיחים מציאת פתרון הולם, חיסכון בעלויות ביצוע, עמידה בדרישות הרגולטוריות המשתנות והשפעה חיובית על איכות החיים.

מהנדסת במפעל מפעילה מכונה

הדאגה שלכם לסביבה מופקדת
בידיים טובות

מור אחימאיר

CO-CEO, מייסדת שותפה בחברת ELM.

מיכאל קופליק

CO-CEO, מייסד שותף בחברת ELM.

ד"ר ענת פרץ

מנהלת תחום תשתיות וקרקע

שארין מור

מנהלת תחום תעשיות וחומרים מסוכנים

אראל יפה

ראש תחום כלכלה מעגלית

סיון צדוק לוייב

מהנדסת סביבה

שירן נדלר

יועצת סביבה

רויטל חרמון

מנהלת משרד

איתך בניהול
הסביבתי

במציאות בה כל ארגון נדרש להתמודד עם ניהול ההיבטים הסביבתיים של זיהום שפכים, מים, קרקעות, פסולת ואיכות אוויר, אנחנו כאן כדי לספק לכם מענה אופטימלי לסוגיות הסביבתיות. אנחנו עוזרים לכם להבין מה אתם צריכים ומה לא, מלווים אתכם בהטמעת פתרונות מקצה לקצה, מייצגים אתכם מול רשויות הרגולציה וחוסכים לכם זמן.

יש לך שאלות?

 1. האם החברה נותנת שירות בכל רחבי הארץ?

  כן! חברת ELM נותנת שירות בכל רחבי הארץ. המפעל הכי צפוני שאנחנו נותנים לו שירות נמצא ברמת הגולן והדרומי ביותר באילת. בתווך אנו מטפלים במפעלים ולקוחות במרכז, בצפון, בדרום וכאמור, בכל הארץ.

 2. האם השירות שלכם מתאים גם ליזמים?

  בוודאי. אנחנו יודעים לתת מענה לכל דרישות איכות הסביבה ליזם וחוסכים לו הסתבכויות מיותרות. אנחנו מלווים אותו מול העיריה והוועדות המקומיות, משלב הכניסה לוועדה, בהיתר בניה ועד טופס 4.

 3. מי אנשי המקצוע שנותנים את השירותים שהחברה מציעה?

  השירותים שמציעה חברת ELM ניתנים על ידי מהנדסי סביבה, שלכל אחד ואחת יש מומחיות והשכלה ספציפיים בתחום הסביבה וזאת בנוסף לניסיון שטח רב.

 4. מהי רגולציה סביבתית?

  רגולציה סביבתית היא כלל הדרישות שדורשים המשרד לאיכות הסביבה, משרד הבריאות, איגודי הערים, העירייה והוועדות השונות החל ביזם, מפעל או תאגיד, וקשורות לשמירה על ערכי סביבה כגון פליטות מזהמים, שפכים, טיפול בפסולת וחומרים מסוכנים.

 5. האם חשש מקנסות הוא הסיבה היחידה לפנות לייעוץ סביבתי?

  חשש מקנסות הוא אכן לרוב המניע הראשון לפנייה של ארגונים לייעוץ סביבתי, אך כדאי וחשוב לדעת שלניהול שירותים סביבתיים יש עוד יתרונות רבים: שיפור הבטיחות בארגון, התייעלות וחיסכון, שמירה על מוניטין, בקרה וכמובן – שמירה על הסביבה ובכך תרומה לשמירת איכות החיים של כולנו.

 6. איך ניתן לעמוד ברגולציה סביבתית אם היא משתנה כל הזמן?

  הדרישות הסביבתיות מתעדכנות מעת לעת ומדי שנה מתפרסמים תקנים חדשים. כל ארגון נדרש לתת דין וחשבון על ההשפעות הסביבתיות שלו. זה אולי נשמע בלתי אפשרי, אך אין סיבה להרים ידיים: בתהליך הניהול אנחנו מספקים פתרונות להווה וגם לעתיד.

יש לכם מקום בטוח לניהול סביבתי.

אנחנו כאן בשבילכם. רוצים להתייעץ, לשאול, להיפגש? דברו איתנו.

חלון עם רשימת לקוחות של ELM

הלקוחות שלנו

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן