ELM - Leading environmental innovation
מנהלים חדשנות סביבתית

ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם

במציאות בה כל ארגון נדרש לעמוד בתקנים מחמירים, אצלנו ניתן ליהנות ממענה מקיף לשמירה על הסביבה אשר מאפשר עבודה בראש שקט לכל חברה

מהנדס סביבה דוגם מים

המקרה: מפעל מתכות שסבל באופן פתאומי מחריגות באיכות האוויר.

הטיפול: ניסינו לזהות את המקור שלהן. לאחר תחקירים ובדיקת חומרי הגלם מצאנו את חומר הגלם המרכזי ששימוש מוגבר בו גורם לזיהום. הסקת המסקנה הקריטית הזו, פתרה את החריגה בפליטת המזהמים לאוויר ובנוסף, ייעלה את תהליך הייצור מפני שההפסקה בשימוש בחומר גלם התבררה כלא כדאית מבחינה כלכלית.

המקרה: הפרס הראשון - גם בזכות הסביבה

הטיפול: פרויקט לאומי בתחום התשתיות שנמנה על לקוחותינו זכה בפרס (שלא קשור ספציפית לסביבה), בין השאר בזכות תהליכי הניהול הסביבתי שניהלנו עבורו. הפרס מורכב מציונים בתחום הבטיחות, האיכות והסביבה. הלקוח זכה בנוסף גם בפרס המשנה בתחום איכות הסביבה.

מזמין הפרויקט וגם הקבלן עצמו הודו שיש קשר הדוק בין הניהול הסביבתית להצטיינות בשאר האספקטים של הביצוע. המסקנה החשובה כאן היא שמי שמקפיד על איכות סביבה מקפיד גם על בטיחות, והערכים של המצוינות מחלחלים אצל כל הצוות והתוצאה ניכרת גם בתוצרי הפרויקט.

המקרה: בזכות הניהול הסביבתי הקבלן קיבל את המגיע לו וחסך ממון רב.

הטיפול: בפרוייקטים של תשתיות מנהלי הפרוייקט לא מנהלים רישום מסודר שישמש אותם בעתיד מול גורמי הפיקוח, מה שגורם בסופו של דבר לקבלנים להפסיד כסף. בפרויקטי תשתית ובניה רבים בהם אנו מלווים את הקבלן, אנו עוסקים בפיקוח וניהול של נושא הפסולות, ועוקבים אחרי הטיפול בפסולות לפי סוגים ויעדי פינוי. בכל פרויקט שכזה יש שלב של התחשבנות מול מזמין העבודה של הקבלן. ניהול מדוקדק כמו במקרה של קבלן זה הוכיח למזמין העבודה שאכן כמויות הפסולות היו גדולות ואיזה סוגי פסולות פונו מהאתר שעליו הוא צריך לשלם לקבלן.

במקרה של אי הסכמה מול גורמי הפיקוח כמו במקרה זה, הצגנו לפיקוח את כל האסמכתאות כולל תעודות משלוח, תעודות שקילה מאתר קצה מאושר, טבלאות עם כל נתוני הפינוי ומאזן פסולת והוא זוכה. עבודתנו חסכה לקבלן את השווי של פינוי פסולת בניה בהיקף של עשרות אלפי טון!

המקרה: מפעל שהשקיע ממון רב אך סבל מחריגות וקיבל קנסות של מיליון שקלים

הטיפול: הגענו לסיור היכרות בחברה גדולה ומוכרת והופתענו לגלות שהמפעל התקין מערכת יקרה ומורכבת לטיפול בפליטות, אך למרות זאת החריגות המשיכו והקנסות הגיעו למיליון שקלים. לאחר בדיקה גילינו שהצוות במפעל לא ידע איך לתפעל נכון את המערכת המורכבת הזאת כך שתתאים לצורת העבודה במפעל. רק אחרי עבודה משותפת ומאומצת, שינינו והתאמנו את המערכת והיא עבדה בדיוק לפי הציפיות.

מתקן טיהור שפכים

נעים להכיר: ELM חברה להנדסה סביבתית שבאה לעבוד בשבילכם

נאמנות

אנחנו מלווים כל פרוייקט בתהליך, צעד אחרי צעד וחשוב לנו שהוא יהיה לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. אנחנו מלווים כל לקוח וכל לקוחה ומקפידים על זמינות מקסימלית לכל אורך הדרך ועד סיום העבודה.

מקצועיות

אנחנו עובדים עם הטובים והטובות ביותר. הצוות שלנו עמל על מחקר וירידה לשורש כל סוגיה במטרה למצוא את מקור הבעיה ולהציע פתרונות. כל פתרון שאנו מציעים נשען על הניסיון שלנו, הידע שלנו והמיומנויות הייחודיות שלנו.

אנשים

אנחנו מגיעים לשטח, נפגשים עם הגורמים הרלבנטיים ועושים הכל כדי לבצע את העבודה שלנו עם חיוך. אנחנו אוהבים אנשים, אוהבים שיתופי פעולה ומאמינים שביחד אפשר להגיע רחוק.

ניסיון עשיר ומגוון

יש לנו ניסיון של מאות פרוייקטים ברחבי הארץ. עם הניסיון העשיר הזה אנחנו מגיעים לכל פרויקט וכל ארגון ומספקים פתרונות מותאמים לעמידה ברגולציה, לניהול נכון ולחיסכון.

מבט של 360 מעלות

כל בעיה שמגיעה לפתחנו זוכה להתייחסות רצינית, מקצועית ומעמיקה. אנחנו עושים את המיטב כדי לנתח את הבעיה ולהביא לשולחן את מגוון האפשרויות והפתרונות המקיפים והגמישים.

יש לכם מקום בטוח לניהול סביבתי.

אנחנו כאן בשבילכם. רוצים להתייעץ, לשאול, להיפגש? דברו איתנו.

פתרון מותאם ומדויק לכל בעיה סביבתית

ELM הנדסת סביבה נותנת שירותי יעוץ סביבתי למגוון לקוחות, תוך מתן תשומת לב אישית והתאמת הפתרון לכל לקוח. בעזרת צוות המומחים שלנו, אנו מעניקים ללקוחותינו מענה הוליסטי למכלול הבעיות והתהליכים הסביבתיים.

יש לנו ניסיון רב באפיון גורמי הזיהום וניתוח מיטבי של הצרכים. אנחנו גאים לקחת חלק בשיפור התנהלותם הסביבתית של לקוחותינו, תוך חסכון כספי משמעותי, התייעלות ועמידה בדרישות הרגולטוריות.

דילוג לתוכן